fot. @wsrh.slon

Organizatorzy wrocławskich festiwali kontynuują odkrywanie kolejnych pozycji w tegorocznych line-upach. Rapowa impreza zyskała dwóch nowych artystów, a na scenę One Love powrócili ulubieńcy publiczności.

Reprezentant horrorcore i specjalista od mixtape’ów
Piątym artystą Wrocław Hip Hop Festival, który dołączył do Palucha, Szpaka, Jana-rapowanie i Guziora jest Słoń. Raper, znany z mocnych wersów aktualnie pracuje nad dwoma wydawnictwami – EPką i nowym albumem. Jego ostatni krążek to zeszłoroczny „Mutylator’ wydany nakładem labelu artysty – Brain Dead Familia. Na scenie pojawi się też DJ Soina, twórca serii dobrze znanych mixtap’ów „Kręci Mnie Vinyl”, który zwykle odpowiada za rozgrzewkę wrocławskiej publiczności.

Hip-Hop, reggae, dancehall
Do line-upu One Love Music Festival dołączył dobrze znany festiwalowej publiczności duet Bob One & Bas Tajpan. Specjaliści od miksowania hip-hopu, reggae i dancehall na początku czerwca wydali nowy kawałek „Halo”, który jest zapowiedzią nadchodzącego albumu i następcą zeszłorocznego mixtape’u „PO SWOJEMU VOL.1”. Artyści dołączyli do odświeżonego programu (dotychczas mocno zakorzeniony w reggae line-up już w zeszłym roku rozszerzono m.in. drum’n’bass, dubstep i jungle), który tworzą Chase & StatusMorcheebaDub Inc., TabuAsian Dub Foundation, oraz FLIRTINI.

Za bilet na Wrocław Hip Hop Festival do końca sierpnia zapłacimy 65 zł, natomiast promocyjna cena biletów na One Love Music Festival to 80 zł (cena obowiązuje do 31 lipca). Istnieje także możliwość zakupu biletów VIP oraz SUPER VIP. Za bilet łączony, który upoważnia do wejście na oba festiwale zapłacimy w przedsprzedaży 135 zł.

Wrocław Hip Hop Festival, 22.11.2019
One Love Music Festival, 23.11.2019

Więcej informacji na stronach: www.hiphopfestival.pl oraz www.onelove.pl