fot. kadr z klipu „W razie w”

2015 – to w tym roku ukazał się pierwszy projekt Syndykatu, który zapisał się w historii nie tylko ich poszczególnych reprezentantów, czyli: Nizioła, Murzyna ZdR i Parola, ale również polskiego ulicznego rapu. Krążek okazał się sukcesem, co potwierdzają wyniki: Złota Płyta, milionowe wyświetlenia takich singli jak, m.in.: „Warto żyć”, „Pan to nie ja”, czy „Niedoceniona pomoc”.

Słuchasz ulicznego rapu? Dodaj do ulubionych playlistę „Uliczny Rap” na Spotify! Klikajcie ❤️! ➡️ open.spotify.com

Rozgrzane apetyty fanów prawdziwych, płynących z życia tekstów i hardcore’owego brzmienia sprawiły, że trójka raperów postanowiła po raz kolejny siąść do rozmów, a następnie realizacji drugiej płyty.

  • „w HERMETYCE nic nie zginie”
    Tym zdjęciem chcemy wam zakomunikować, że zaczęliśmy nagrywać już pierwsze zwrotki na SYNDYKAT 2. Po niewątpliwym sukcesie Syndykatora (złota płyta) i niezliczonych dowodach na to, iż nagraliśmy płytę, która – już śmiało można stwierdzić – przeszła do historii klasyków ulicznego rapu, każdy z nas musiał zatęsknić za Syndykacką gadką, by znów powstał album na najwyższym poziomie. Mamy już pierwsze tematy, które zniszczą wam głowę. Oczywiście skład jednolity niezmienny. Są tu fani Syndykatu?
    – przekazał Nizioł.

Zachęcamy do obejrzenia zapisu live streamu z Niziołem, Bilonem Hemp Gru i Szwedem SWD, który odbył się w naszym RapnewsLive Studio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ