fot. kadr z klipu

Włodi zamyka czerwiec pierwszym singlem zwiastującym jego najnowszy projekt „W/88”, którego premierę zaplanowano na 11 września 2020 roku.

Numer „NOLOVE (SŁŻ, SŁŻ)” (prod. 1988) opowiada zarówno o starych, jak i teraźniejszych czasach: „Moi ludzie robią dym, Twoi puszą się do zdjęć; Ups, rozmazał im się tusz, a mi zaciska się pięść„.

  • Album W/88 to produkcja niezwykle wyjątkowa. Włodi przy procesie powstawania zdecydował się na współpracę z jednym producentem, nie oznacza to jednak ograniczonej formy tego wydawnictwa. Działanie z połową duetu Syny zaowocowała niezwykle przemyślanymi, surowymi oraz wyjątkowymi utworami. 1988 nadał krążkowi swojego indywidualnego stylu, który wybija go przed szereg. Poza producencką niespodzianką na krążku czeka Was kilku gości, których na dzień dzisiejszy na pewno nie będziecie w stanie wytypować!
    Minimalistyczna forma okładki oraz lakoniczna nazwa nie zdradzają zawartości tego projektu. Muzykom zależało na tym, aby odbiorca mógł skupić się na muzycznej stronie krążka, a nie na tym, w jaki sposób jest on zaprezentowany. Ascetyczna forma okładki, to jednak pierwszy etap do zrozumienia W/88.

Krążek ukaże się nakładem wytwórni Jam Recordings Poland.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ