fot. kadr z klipu

Jeszcze nie opadł kurz po znakomitym singlu „NOLOVE (SŁŻ-SŁŻ)”, który możecie posłuchać na Spotify na plejce „Uliczny Rap” (kliknij ❤️, aby dodać ją do ulubionych ➡️ open.spotify.com), a już Włodi zaserwował nam kolejną nowość.

Na kolejny ogień poszedł kawałek „Wyobraź sobie (remix)”, do którego warstwę muzyczną przygotował 1988, producent odpowiedzialny za produkcję wszystkich bitów na nadchodzący krążek „W/88”.

  • Album W/88 to produkcja niezwykle wyjątkowa. Włodi przy procesie powstawania zdecydował się na współpracę z jednym producentem, nie oznacza to jednak ograniczonej formy tego wydawnictwa. Działanie z połową duetu Syny zaowocowała niezwykle przemyślanymi, surowymi oraz wyjątkowymi utworami. 1988 nadał krążkowi swojego indywidualnego stylu, który wybija go przed szereg. Poza producencką niespodzianką na krążku czeka Was kilku gości, których na dzień dzisiejszy na pewno nie będziecie w stanie wytypować!
    Minimalistyczna forma okładki oraz lakoniczna nazwa nie zdradzają zawartości tego projektu. Muzykom zależało na tym, aby odbiorca mógł skupić się na muzycznej stronie krążka, a nie na tym, w jaki sposób jest on zaprezentowany. Ascetyczna forma okładki, to jednak pierwszy etap do zrozumienia W/88.

Krążek ukaże się nakładem wytwórni Jam Recordings Poland.

Ja ❤️ ULICZNY RAP – Spotify.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ