fot. kadr z klipu „Połamane skrzydła”

Dziś, dość niespodziewanie, została uruchomiona przedsprzedaż kolejnej solowej płyty Włodiego, a pierwszej, która zostanie wydana nakładem Def Jam Recordings Poland. Jej premierę zaplanowano na 11 września.

Poniżej więcej informacji od wytwórni:

  • Album W/88 to produkcja niezwykle wyjątkowa. Włodi przy procesie powstawania zdecydował się na współpracę z jednym producentem, nie oznacza to jednak ograniczonej formy tego wydawnictwa. Działanie z połową duetu Syny zaowocowała niezwykle przemyślanymi, surowymi oraz wyjątkowymi utworami. 1988 nadał krążkowi swojego indywidualnego stylu, który wybija go przed szereg. Poza producencką niespodzianką na krążku czeka Was kilku gości, których na dzień dzisiejszy na pewno nie będziecie w stanie wytypować!
    Minimalistyczna forma okładki oraz lakoniczna nazwa nie zdradzają zawartości tego projektu. Muzykom zależało na tym, aby odbiorca mógł skupić się na muzycznej stronie krążka, a nie na tym, w jaki sposób jest on zaprezentowany. Ascetyczna forma okładki, to jednak pierwszy etap do zrozumienia W/88.

Pierwszy singiel zwiastujący „W/88” zostanie udostępniony 30 czerwca. Czekacie?

Rusza start preorderu płyty Włodi/1988 pt. W/88 🔥https://defjam.pl/wlodiAlbum W/88 to produkcja niezwykle wyjątkowa….

Opublikowany przez Def Jam Recordings Poland Czwartek, 25 czerwca 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ