Po premierze płyty „WDPDDWłodiego, DistrictAREA udostępnia do odsłuchu kolejny utwór –  tym razem  na YouTube wylądował numer „D/CD” w którym gościnnie pojawił się PRO8L3M. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest DJ B.

Płyta dostępna jest w Empikach w całej Polsce. Od wczoraj trwa preorder limitowanej edycji winyla WDPDD – na nabywców czeka jedynie 300 sztuk czarnych krążków. Vinyl kupić możesz na www.wdpdd.pl.

Od strony producenckiej za utwory na płycie odpowiadają DJ B, Sampler Orchestra i The Returnes. Za okładkę oraz grafiki związane z płytą odpowiada Łukasz Bujno (DJ DEF). Gości, którzy udzielili się na płycie poznamy niebawem.

Na „WDPDD” Włodi po raz kolejny stawia się w roli obserwatora świata i bezkompromisowo go punktuje. 10 mocnych numerów składających się na płytę o ciężkim, klimatycznym brzmieniu, doskonale uzupełnionym przez starannie dobranych gości m.in. Ero, PRO8L3M czy Holaka. Wraz z producentami takimi jak DJ B, Sampler Orchestra czy The Returnes stworzył album, który zdecydowanie sprosta oczekiwaniom środowiska i pozycji jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Nowy album to mocno offowe oblicze Włodiego – nowe utwory charakteryzuje duża surowość, a sam raper określa swoją najnowszą twórczość jako „rap fabularny”.

Tracklista:

  1. Nie widzę przeszkód
  2. Przy Okazji feat. Holak
  3. Przywilej feat. Otsochodzi
  4. Szyld
  5. ZapachPS feat. Marysia Starosta
  6. NWR / Bez Obawy feat. Marysia Starosta
  7. D / CD feat. PRO8L3M
  8. IBNM feat. Ero JWP
  9. Kominy
  10. Widmo

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ