Włodi, Borixon, Kali „Legit Check” – potężny singiel z „HHULTRAS”

Nadchodzi premiera nowej płyty warszawskiej legendy

Włodi, Borixon oraz Kali ksywy obok, których nie możesz przejść obojętnie. Czujesz, że będzie się działo i to bezdyskusyjny Hip-Hop Alert! Trzy legendy polskiej sceny rapowej spotykają się po raz pierwszy na jednym tracku. Na ich wspólny utwór trzeba było chwile poczekać, ale bez obaw „konsumenci” będą zaspokojeni.

Kliknij i promuj swój rap w naszych mediach

Włodi promuj „HHULTRAS”

  • Znane mordki po fachu poprosiłem o zwrotki, każdy grosz z tego tracku puszczę z dymem

„Legit Check” to czwarty singiel z nadchodzącej solowej płyty Włodiego „HHULTRAS”, która ukażę się nakładem Def Jam Recordings Poland. Nie jest to ukłon w stronę starej czy nowej szkoły – ten numer jest ponad podziałami i każdy odnajdzie w nim to co ceni najbardziej. Nowoczesny wkręcający się w głowę bit autorstwa Ńemy’ego czy solidne rapowe zwrotki weteranów.

„HHULTRAS” to siódmy solowy album Włodiego, którym artysta znacząco zaznacza swoją pozycję na scenie. Na albumie znajduje się dziesięć utworów. W większości z nich za produkcje odpowiada Ńemy, ale to nie wszystko –  na „HHULTRAS” usłyszymy również produkcje od Szczura JWP, Soulpete’a, Smokina oraz The Returners.

Kolejne wydawnictwo Włodiego w Def Jam Recordings Poland obfituje ponadto w plejadę znakomitych gości. Od rapowego undergroundu po mainstream, w niesłyszanych dotąd połączeniach – dziesiątka gości albumu, będzie ujawnionych wkrótce.

Trasa koncertowa

Wraz z premierą siódmej solowej płyty legenda polskiego rapu zagra premierowe koncerty we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Oprócz utworów z „HHULTRAS” setlistę koncertową uzupełni zestaw najbardziej klasycznych tracków z bogatego dorobku frontmana kultowej Molesty.

Album „HHULTRAS” swoją premierę ma 31 marca 2023. Na sklepie www.defjam.pl/wlodi znajdziecie ostatnie sztuki limitowanego ULTRAS BOXu, warto wspomnieć, że każdy z boxów został podpisany przez Włodiego. Box zawiera album, dwie unikalne metalowe przypinki, plakat z tytułową postacią autorstwa Lisa Kuli oraz pakiet wlepek.

Zobacz też, jak Filipek rapuje i śpiewa na żywo w Rapnews Studio. Wejdź na nasz kanał YouTube!

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

AdMa – nowy projekt. Raperka czeka jeszcze na gości

AdMa wróciła w 2022 roku. Prawdopodobnie w 2023 również wyda jakiś projekt. Prace trwają...

Popek zaczyna swoje życie od zera

Popek, raper znany ze swojej kontrowersyjnej osobowości i udziału w freakfightach, zaskoczył swoich fanów...

Jacuś X Bambi „Bad Bunny” – co za duet, imprezowy hicior na „Hotelu Maffija 3” [VIDEO]

Są takie kooperacje, które zaskakują. Można byłoby wymieniać ich setki. I taki pojawił się...

Dudek P56 „Nie umiała tańczyć” – klip do singla z filmu „Życie w błocie się złoci”

"Nie umiała tańczyć" to premierowy utwór warszawskiego rapera, który jest elementem filmu "Życie w...

Oliwka Brazil „Big Mommy EP” – raperka podpisuje preordery

Oliwka Brazil za chwilę zadebiutuje ze swoim pierwszym solowym projektem. Na sam początek postawiła...

„Mocne rzeczy” – czyli Rusina wraca po przerwie

Rusina to jedna z najpopularniejszych postaci młodego pokolenia na polskiej rapowej scenie. Aktualnie szykuje...

Kraków, Warszawa, teraz Katowice – Kali nagrywa w mobilnym studiu

Kali postanowił zaskoczyć swoich fanów i wraz z producentem Sir Michem wyruszył w niezwykłą...

Sokół z Żabsonem u SB Maffiji! Ten Hotel to mistrzostwo [VIDEO]

Skoro przewija się słowo "legendarnie" - to tak jest dalej. W sieci co kilkanaście...

Bedoes 2115 trenuje – wkrótce walka w oktagonie?

Bedoes 2115 właśnie podzielił się filmikiem na swoim koncie Instagram, który wywołał spore poruszenie....