fot. twaroog

Agencja The Moon | ALCOMINDZ przy współpracy z Riviera Remont zapraszają na premierowy koncert z albumem „ON A MISSION” w Warszawie.

7 lutego w warszawskim klubie „Remont” odbędzie się premierowy koncert Alcomindz z albumem „ON A MISSION”. Bilety w cenie 35/40/45 zł do nabycia na going.pl, empikbilety.pl oraz stacjonarnie w sklepach empik na terenie całego kraju. Koncert Alcomindz będzie jednym z najgorętszych wydarzeń tego kwartału. Nie możesz tego przegapić!

AGENCJA THE MOON jest organizatorem koncertu Alcomindz w Warszawie. Pytania prosimy kierować na mail kontakt@agencjathemoon.pl.

Wydarzenie na FB: dołącz!

ALCOMINDZ „ON A MISSION”

„On a Mission” to osiemnasto-trackowy efekt współpracy wyjątkowego jak na polską scenę future rapowego składu założonego w lutym 2012 roku przez Koldiego i Jaco. Grupa ta uważana jest przez wielu za pionierów autotune i szeroko pojętego newschoolu na rodzimym rynku muzycznym. Po dłuższej przerwie od wspólnego nagrywania cała drużyna zebrała się razem i stworzyła album, który jest bardzo pozytywnym mixtape’em, niemal przez cały czas opierającym się na dość specyficznym poczuciu humoru i łamaniu wszelakich tematów tabu. Nieskomplikowane, często niewybredne, ale jednak zabawne i wpadające w ucho wersy to esencja tracków Alcomindz, a najnowszy krążek naczelnych wodzirejów polskiego rapu dostarcza mnóstwo radosnego uśmiechu w okresie, kiedy słońca jest coraz mniej, a ludzie przechodzą powoli w jesienno – zimowy letarg. Album został wyróżniony w podsumowaniach roku takich serwisów jak Prawdziwy Trap, Glamrap czy Rap Genius Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here