fot. źródło: @Opalhh

WizzAir to piąta odsłona legalnego debiutu Opała, który nosi tytuł Oczy Szeroko Zamknięte. Gościnnie w numerze usłyszycie legendarny już squad – Jetlagz. Nie możecie tego przegapić!

Opał przedstawia kolejny odcień krążka pełnego zróżnicowanych emocji i nastrojów. Po 9 latach i 9 projektach wydanych w podziemiu oraz ubiegłorocznym udziale w akcji Popkiller Młode Wilki 7 nadeszła najwyższa pora na oficjalny debiut.

  • To kolejny numer, który jest w zupełnie innym klimacie niż poprzednie single z tego albumu. Moim marzeniem było zrobić numer z chłopakami – opowiada o WizzAir Opał. Osadzonego w chilloutowym brzmieniu singla, którego wyprodukował flvwlxss, obejrzeć możecie wraz z animacją, którą przygotowało Takiese.Studio.

Album Oczy szeroko zamknięte to dziesiąty materiał, a równocześnie pierwszy legalny krążek w dorobku Opała, wydany we współpracy Voodoo i Brain Dead Familia. Na stronie oczyszerokozamkniete.pl znajdziecie preorder płyty, której premiera będzie mieć miejsce już 2 września 2020r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ