mat. pras.

Limitowane LP na szczycie listy najlepiej sprzedających się płyt!Dobra wiadomość dla fanów klasyki polskiego hip-hopu.

Rocznicowy, kolekcjonerski album winylowy grupy WWO „Masz i pomyśl,”  którego cały nakład sprzedał się w ciągu doby po ogłoszeniu premiery trafił właśnie na szczyt listy najlepiej sprzedających się albumów winylowych w Polsce. Limitowana, zremasterowana wersja albumu „Masz i pomyśl” ukazała się z okazji dwudziestej rocznicy premiery tego wydawnictwa i w tej formie trafiła w ręce słuchaczy po raz pierwszy. Wydanie z przed 20 lat nie było bowiem dokładnym odwzorowaniem albumu.

Ciesząc się z pierwszego miejsca Listy Przebojów OLIS dla tego wydawnictwa przypominamy, że już w piątek 20 listopada na sklepowe półki trafi standardowa edycja tego albumu na dwóch 140 gramowych czarnych krążkach w nierozkładanej i nienumerowanej obwolucie oraz co niezwykłe kaseta magnetofonowa z albumem „Masz i pomyśl”, której nakład to tylko 500 egzemplarzy!

Standardowy winyl oraz kasetę magnetofonową WWO „Masz i pomyśl,” na których znalazły się utwory do dziś uznawane za klasykę rodzimego rapu możesz przed premierą zamówić TUTAJ.

Album  można nabyć również na płycie CD oraz posłuchać w serwisach cyfrowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here