fot. kadr z video

Rozpoczynamy odliczanie od „3”… Właśnie już tylko trzy dni zostały do startu kolejnej edycji pierwszej polskiej ligi battle. „Rap Nokaut 2” odbędzie się 9 listopada w klubie ISKRA: Pole Mokotowskie (Warszawa). Podczas tego wydarzenia weźmie udział aż 16 zawodników (8 oficjalnych walk acapella) pod czujnym okiem Winiego i publiczności jako jury. Wszystko rozpocznie się od open mic a osobie z najlepszą nawijką, organizatorzy zaproponują udział w Rapnokaut#3, który odbędzie się w marcu 2020!

Po wszystkich pojedynkach zachęcamy do pozostania w Iskrze na After Party, gdzie będzie możliwość imprezowania oraz przybicia piątki z Winim.

Zamów teraz na ticketOS.pl!

ZASADY WALK Wszystkie walki w podstawowym czasie odbywać się będą w formule acapella. Wejście – każdy zawodnik w ramach jednej rundy ma jedno wejście, które powinno trwać 2-3min. Runda – jedna runda to po jednym wejściu każdego zawodnika. Walka – walka składa się z 2 rund, czyli w sumie podczas walki zobaczymy 4 wejścia. Dogrywka – dogrywki będą na bicie, na zmianę po 4 wersy. Aż do skutku.

Więcej informacji na stronie: rapnokaut.com.