fot. kadry z filmu

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” – to najnowszy film Macieja Kawulskiego, reżysera filmowego i współzałożyciela federacji Konfrontacji Sztuk Walki (KSW). W tej produkcji zagrają jedni z najbardziej znanych polskich aktorów, jak: Jan Frycz i Janusz Chabior, a także Marcin Kowalczyk, odtwórca kultowej roli Magika (Kaliber 44, Paktofonika). W tym gronie znalazła się również Natalia Schroeder, popularna polska wokalistka, prywatnie dziewczyna Quebonafide. Obok nich pojawią się również: Wini – właściciel Stoprocent oraz Waldemar Kasta, ikona wrocławskiej sceny i legenda polskiego Hip-Hopu.

  • Mój przyjaciel znów popełnił film i znów zajebisty. Taka prawda. Tym razem jednak wystąpiłem jako aktor (przynajmniej tak się nazywa) w onieśmielającym towarzystwie prawdziwych aktorów. Sprawdźcie koniecznie w kinach od 3 stycznia – w ten film włożyliśmy mnóstwo energii i wiem, jak ważnym jest dla mnie, a co dopiero dla „wujka Maćka”. – przekazał Kasta.
  • Pójdźcie do kina i dajcie nam możliwość kontynuacji pasji w robieniu kina. To mocny film. Bawcie się i śmiejcie wraz ze mną, osobą uczestniczącą w projekcie jako aktor – ale i spróbujcie pojąć optykę i przekaz reżyserskiej wizji Maćka Kawulskiego. – dodał.

Na YouTube pojawił się już 2,5-minutowy oficjalny zwiastun filmu „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.