2020 rok przyniósł nam poważne zmiany na polskiej rap scenie. Hip-Hop’owe media obiegły nagłówki w stylu – „MyMusic kupuje wytwórnię Winiego„; „Wini sprzedał swoją wytwórnię” ; „MyMusic kupuje StoproRap„. Jak ten fakt skomentował wówczas Remigiusz Łupicki, nowy właściciel?

  • Chciałbym, żeby marka StoproRap była wydawnictwem z prawdziwego zdarzenia. Artysta podpisujący z nami kontrakt ma dostać pełne wsparcie całego mojego zespołu. Począwszy od marketingu i promocji, poprzez produkcję i merch, skończywszy na publishingu i dziale koncertowym.

Pierwszym transferem nowego StoproRap był DJ Decks, który nie tylko lada moment wyda swój kolejny muzyczny projekt – „Mixtape 7”, ale również ma wpływ na wizerunek artystyczny wytwórni. Ponadto, w gronie artystów, którzy prędzej czy bądź później wydadzą swoje albumy są: Eldo, Gun Kara i Przemek Ferguson.

Jak na to wszystko reaguje Wini, który założył ten jeden z czołowych labeli w Polsce? Komentarz tylko u nas!

  • Nic nie sprawdzam, co wydał StoproRap, ponieważ Remik oszukał mnie. Niestety, moja naiwność sprawiła, iż nie otrzymałem tego na papierze. On powiedział, że będzie przedyskutowywał ze mną każdego artystę, który trafi do StoproRap. I tego nie uczynił… – przekazał.
  • Nie wiem, kto to jest Przemek, nie interesuje mnie żadna rzecz, którą wyda Remik w mojej byłem wytwórni. Bardzo byłoby miło, gdyby zmienił nazwę. – dodał.

Sprawdźcie rozmowę Admy i Siwego z Winim, która odbyła się w RapnewsLive Studio. Fragment o StoproRap od – 18:42 do 21:04 na poniższym materiale video dostępnym na kanale YouTube rapnews:

3 KOMENTARZE

  1. Przypomnijmy, że miał w ręku miał Kabe. Teraz pewnie pluje sobi w brodę, że sam na to nie wpadł. A prawda jest taka, że to całkiem dobrze się zapowiada. Może poza eldoką.

  2. A on coś kupił poza nazwą? Fajnie by było coś sprzedać, ale potem czuć się nadal szefem i sobie przedyskutowywać :-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ