Wilku WDZ przejmie 2020 rok?

Reprezentant Hemp Gru pójdzie drogą Erosa i Sokoła?

fot. @ciociaewaaa_foto

Potwierdzone info! Wilku idzie drogą Ero JWP i Sokoła! W tym roku byliśmy świadkami premier jednych z najbardziej oczekiwanych rapowych projektów ostatnich lat. Na solowe ścieżki wkroczyli: Sokół, który w lutym wydał debiutancki solowy album – „Wojtek Sokół” oraz Ero, reprezentant JWP wypuścił płytę – „Elwis Picasso”. Oba te krążki zostały świetnie przyjęte przez słuchaczy. Pierwszy z wymienionych od jakiegoś czasu ma zagwarantowaną podwójną platynową płytę, natomiast raper z warszawskich Bielan może pochwalić się złotą płytą! Czas na kolejną stołeczną legendę polskiego Hip-Hopu.

O solowym materiale Wilka mówi się od wielu lat. Przez ten czas pojawiało się kilka zapowiedzi. Dziś już wiemy, że wkrótce staną się one rzeczywistością, bowiem członek formacji Hemp Gru ujawnił plany na nadchodzący rok.

W ostatnich latach do sieci trafiło kilka singli, jak: „Łap to”, „To mój czas” i „Non Stop” – będące częścią mixtape „Syn Słońca”, który oficjalnie nie ujrzał jeszcze światła dziennego. Ale wszystko przed nami, bowiem premiera tego projektu zaplanowana jest na 2020 rok! Podobnie będzie z solową płytą? – Mam nadzieję, że 20. będzie grubym rokiem! Będziecie mieli jeszcze mnie dosyć. – przekazał warszawski raper w rozmowie z Mada F.

Jak zapatrujecie się na ten projekt? Czy również okaże się takim sukcesem jak debiutanckie solowe płyty wyżej wymienionych: Erosa i Sokoła?