fot. kadr z video

Niebawem minie 1,5 roku od premiery singla „Hakuna”, otwierającego promocję solowego projektu Wigora. Przez ten okres warszawski raper skupił się na przygotowaniach płyty „1978”, która jednak ostatecznie nie ujrzała jeszcze światła dziennego. To wszystko zmieni się w najbliższych miesiącach, ponieważ Wigor dołączył do nowo powstałej wytwórni założonej przez Pona – Visioners Label. To właśnie tam ukaże się nadchodzący materiał reprezentanta kultowego składu Mor W.A.

Na „1978” każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie, bowiem Wigor swego czasu ogłosił, że „nie zabraknie nowoczesnego spojrzenia oraz klasycznych numerów„. Całość ma być urozmaicona przez wielu świetnych gości, zarówno od strony wokalnej, muzycznej, jak i pod względem cutów/skreczy.

Dziś w social mediach pojawił się oficjalny zwiastun pierwszego(!) singla i teledysku („Hakuna” zostanie dołączona do preorderowej wersji płyty), a także zostały ujawnione dwie osoby, które zostały zaproszone do współpracy przy numerze, zatytułowanym „NO LIMIT”. Są to: Grizzlee i DJ Haem.

Klip zostanie opublikowany na YouTube w najbliższą środę na kanale: VISIONERS TV.

 

Ostatni krążek z udziałem Wigora, pojawił się na sklepowych półkach pod koniec 2015 roku. Mowa o wspólnym projekcie z Peperem, czyli „Moja Empiria”, na którym znalazło się 13 utworów (wśród gości znaleźli się: Jano, Ero, Bonson i Siwydym).