fot. Tomek Wrześniewski

5 czerwca ukazała się wyczekiwana solowa płyta Wigora ze składu Mor W.A. Album „1978” trafił już do sklepów muzycznych i na platformy streamingowe, a w sieci ukazał się najnowszy klip promujący ten materiał. W singlu „Motyw przewodni” wystąpili gościnnie O.S.T.R. i DJ FALCON1.

”Motyw przewodni” to szósty singiel ze świeżo-wydanego albumu „1978”. Wieloletnia znajomość Wigora i O.S.T.R.-a, przerodziła się we wspólny numer, opowiadający o trudnych doświadczeniach z przeszłości, które umocniły obu raperów i dały cenne lekcje na przyszłość. Produkcją utworu zajął się Szczur JWP.O cuty zadbał DJ FALCON1, a za video odpowiada Sabatshorts (Pompidou.Film).

Preorderowa wersja albumu Wigora jest ściśle limitowana i nie będzie wznawiana. W momencie premiery bogatsze wydanie 2CD jest już dostępne tylko na Preorder.pl, a także stacjonarnie i online na Asfaltshop.pl, Hempszop.pl i w Serum Sklepie. W regularnej sprzedaży empikowej dostępna jest standardowa wersja 1CD.

Nowy materiał Wigora ukazał się nakładem labelu Dope Ride. Poza kolegami z macierzystej formacji Mor W.A. usłyszymy na nim takich artystów, jak: O.S.T.R., Peja, Ero JWP, Grizzlee, Miodu, KaeN, Lukasyno czy Rest i Kafar z Dixon37. Projektem okładki i oprawy graficznej „1978” zajął się znany i ceniony grafik Grzegorz „Forin” Piwnicki (www.forinstudio.com), zaś zdjęcia okładkowe zrobił Kamil Nastyk (www.instagram.com/kamilnastyk).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ