fot. @wigormorwa78

Ostatni krążek z udziałem Wigora, ukazał się pod koniec 2015 roku. Wówczas wspólnie z Peperem zaprezentowali materiał, pt. „Moja Empiria”, na którym znalazło się 13 utworów (wśród gości znaleźli się: Jano, Ero, Bonson i Siwydym).

Warszawski raper – kojarzony z takimi projektami, jak: Mor. W.A., Empiria, Juras&Wigor, Wigor&Trojak i 2CW – po ponad trzech latach ciszy, wraca z kolejną dawką życiowych przemyśleń.

Wigor powoli zamyka pracę nad płytą „1978”, którą nagrywa pod czujnym okiem Szymona z Karter Studio. Premiera wstępnie zaplanowana jest na kwiecień/maj, choć – jak sam podkreśla „data nie jest nam jeszcze znana„.

Natomiast w serwisie Facebook, można już obejrzeć mini video-promomix, gdzie udostępnił fragmenty kilku kawałków z nadchodzącego solowego projektu [ZOBACZ!].

  • Oto mała zapowiedź tego, co za chwilę nastąpi. 1978, to mój solowy album, na którym nie zabraknie nowoczesnego spojrzenia oraz klasycznych numerów. Na płycie pojawi się wielu ciekawych producentów, djów oraz raperów, więcej informacji poznacie wkrótce, a tymczasem, sprawdźcie pierwszą zajawkę. – przekazał.

Wigor – 1978

Oto mała zapowiedź tego, co za chwilę nastąpi. 1978, to mój solowy album, na którym nie zabraknie nowoczesnego spojrzenia oraz klasycznych numerów. Na płycie pojawi się wielu ciekawych producentów, djów oraz raperów, więcej informacji poznacie wkrótce, a tymczasem, sprawdźcie pierwszą zajawkę.

Opublikowany przez Wigora Mor W.A. Poniedziałek, 11 marca 2019