fot. @ciociaewaaa_foto

5 czerwca ukazał się nowy krążek Wigora ze składu Mor W.A. Gospodarz zaprosił na swój album wielu zaprzyjaźnionych muzyków. Na dwupłytowym wydaniu nie zabrakło archiwalnych utworów „Nasze korzenie” z udziałem Łyskacza i hardcore’owego zespołu NOCONCRETO, a także „To mnie czegoś nauczyło” na beacie Gajosa. Bonusowe CD projektu „1978” trafiło właśnie na cyfrę, a lada moment wyląduje też w całości na oficjalnym kanale YT rapera.

Pierwszy z wymienionych singli nagrany został jeszcze w 2004 roku i miał pierwotnie trafić na debiutancką płytę hardcore’owej ursynowskiej kapeli NOCONCRETO. Tak się jednak nie stało i dopiero przy premierze nowej solowej płyty „1978” Wigor postanowił go odświeżyć, montując z unikalnych archiwalnych nagrań wideo pełnoprawny klip.

Drugi singiel miał pierwotnie trafić na kontynuację wspólnego projektu z Trojakiem, ale niestety nie udało się finalnie zrealizować tego materiału. Na szczęście Wigor zarezerwował miejsce na ten utwór na swoim tegorocznym solowym comebacku.

Album „1978” trafił już w całości na platformy streamingowe razem z bonusowym CD2: www.soundline.biz/WigorMorWA1978.

Zachęcamy także do obejrzenia rozmowy z Wigorem, która odbyła się w RapnewsLive Studio oraz programu #OceńWersy, gdzie oceniał linijki kolegów z branży, m.in. Peji, KęKę, Żabsona, czy Oskara z PRO8L3M’u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here