fot. @wigormorwa78

Wigor od dłuższego czasu pracuje nad solową płytą, zatytułowaną „1978”. Czego będzie można spodziewać się po tym wydawnictwie? Reprezentant Mor W.A. ujawnił niedawno, że „nie zabraknie nowoczesnego spojrzenia oraz klasycznych numerów„. Całość ma być urozmaicona przez wielu świetnych gości, zarówno od strony wokalnej, muzycznej, jak i pod względem cutów/skreczy.

Wstępnie premiera „1978” była zaplanowana na kwiecień/maj br. Te miesiące już minęły, a nowy termin nie został jeszcze ogłoszony. Wiemy natomiast, z którą wytwórnią Wigor podpisał fonograficzny kontrakt. To Visioners Label – założony przez innego legendarnego warszawskiego rapera – Pona.

  • Kolejny as w naszej stajni. Wigor, wszechstronny raper, dobrze znany z Mor W.A., właśnie kończy solowy projekt „1978”. – czytamy w social mediach wytwórni.

Ostatni krążek z udziałem Wigora, pojawił się na sklepowych półkach pod koniec 2015 roku. Mowa o wspólnym projekcie z Peperem, czyli „Moja Empiria”, na którym znalazło się 13 utworów (wśród gości znaleźli się: Jano, Ero, Bonson i Siwydym).

 

Poniżej mała video-zapowiedź (promomix) tego, co niebawem nas czeka:

Wigor – 1978

Oto mała zapowiedź tego, co za chwilę nastąpi. 1978, to mój solowy album, na którym nie zabraknie nowoczesnego spojrzenia oraz klasycznych numerów. Na płycie pojawi się wielu ciekawych producentów, djów oraz raperów, więcej informacji poznacie wkrótce, a tymczasem, sprawdźcie pierwszą zajawkę.

Opublikowany przez Wigora Mor W.A. Poniedziałek, 11 marca 2019