fot. źródło: @TrzebaPomagacSwoim

7. września, po ponad rocznej solowej przerwie na inne projekty, radomski raper powraca z albumem zatytułowanym “Tuptuś Inaczej Wojtek”.

Album nie zawiedzie dotychczasowych słuchaczy, którzy cenią rapera za bezkompromisowość, szczerość oraz realizm opowieści z ulicznego świata. Mimo zmieniających się trendów i styli TPS pozostaje wierny klasycznym brzmieniom, których coraz mniej w ulicznym rapie, choć wraz z wiekiem i nowymi doświadczeniami wzbogaca tematykę swych tekstów” – czytamy w opisie projektu.

Na piątej solowej płycie nie zabraknie także gości, wśród których znajdują się, m.in. Rest Dixon37, Dudek P56, Dack, Kacper HTA, Zbuku czy DCrew. Warstwą muzyczną zajął się Tytuz.

Dotychczasowe single znajdziecie na RapNews.pl: kliknij!

Przypominamy, że dodatkowo TPS oraz label TiW Music przygotowali niespodziankę dla osób, które zamówią płytę w przedsprzedaży. Jest to bonusowa płyta “TiW mixtape #1”, na której oprócz zwrotek Wojtka będzie można usłyszeć raperów spod szyldu TiW, a także wielu innych artystów… przekonacie się z resztą sami zamawiając preorder na www.spoxshop.com

Warto przypomnieć, że TPS (wraz z całym składem ZdR) jest w gronie jurorów kolejnej edycji konkursu – #RWP2018. Szczegóły są dostępne na www.rapwpolsce.com

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ