fot. mat. pras.

„Intruz” – jest to singiel, który znajdzie się na preorderowej wersji nowej płyty White 2115, zatytułowanej „Młody Książę”, o której pisaliśmy dziś na rapnews.pl! W utworze, obok reprezentanta SBM Label, usłyszymy także niezwykle utalentowaną ukraińską artystkę – Lunę (ЛУНА). O warstwę muzyczną numeru zadbał Magiera (White House Records).

Luna to artystka pochodząca z Kijowa. Jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek na Ukrainie i w Rosji. Jej utwory osiągają milionowe odsłony! Oryginalna twórczość Luny jest mieszanką klubowych syntezatorów, melancholijnych tekstów oraz dopracowanych efektów wizualnych. Co przede wszystkim da się wyczuć w jej piosenkach, to duch wolności – który tak bardzo ceni sobie PUMA Talents. W ramach trzeciej odsłony, artystka połączyła swoje siły z polskim raperem – White 2115.

PUMA Talents jest inicjatywą, poprzez którą marka wspiera działania młodych, zdolnych artystów sceny muzycznej. To już trzecia odsłona projektu marki PUMA, dzięki któremu młodzi muzycy znajdują przestrzeń do wspólnego tworzenia. W ostatnich miesiącach mieliśmy okazję poznać jej ambasadorów i zobaczyć efekty ich kreatywnej pracy.