fot. @osiemdziewiec

Reprezentant SBM Label jest obecnie w trakcie promocji swojego kolejnego solowego wydawnictwa, tym razem zatytułowanego – „Młody Książę”. Na nowej płycie pojawi się kilku gości. Z zapowiedzi artysty oraz wytwórni wynika, że dograli się na nią czołowi przedstawiciele polskiej rap sceny. Na poprzednim krążku – „Rockstar”, mogliśmy usłyszeć: Bedoesa, Białasa i Kuqe. Kto otrzymał zaproszenie (i skorzystał z niego) na nadchodzący projekt? White 2115 na razie odkrywa karty stopniowo.

  • Miło mi poinformować, że pierwszym gościem na mojej płycie „Młody Książę” jest KUQE. Preorder możecie zamawiać na SBMStore, niedługo pierwszy singiel bezpośrednio z albumu. – przekazał w social mediach członek 2115 Gang.

“Młody Książę” to dziewiętnaście starannie wyselekcjonowanych i spójnych brzmieniowo utworów. White zaprasza nas do świata szybkich samochodów, drogich ubrań i pięknych kobiet kontrastujących z samotnością, uzależnieniami i celebryckim blichtrem. To świat, w którym sukces od porażki potrafią dzielić sekundy. White zaprosił do współpracy zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Udało im się stworzyć unikatową mieszankę trapu i elektroniki i sprawić, że projekt zyskał własne charakterystyczne brzmienie.

Autorem poligrafii i utrzymanego w klimacie cyberpunku wydania jest Filip “Rybskie” Popik.

Najnowsze teledyski: „MOGĘ DZIŚ UMIERAĆ”, „TRAPROOM”, „INTRUZ” (+ Luna)znajdziecie na rapnews.pl!