fot. kadr z video

White 2115 to śmiała indywidualność i pierwsza gwiazda rocka w polskim hip-hopie.” – tak White’a opisała wytwórnia SBM Label przy okazji premiery jego debiutanckiego solowego albumu „ROCKSTAR”, który ujrzał światło dzienne w ubiegłym roku.

Dziś może on świętować swój historyczny sukces, bowiem „Rockstar” sprzedał się w nakładzie 30 tys. fizycznych egzemplarzy. To oznacza przypieczętowanie sukcesu w postaci platynowej płyty!

  • Platyna za „Rockstar” jest dla ludzi, którzy pomogli mi ją osiągnąć, którzy uwierzyli we mnie, którzy są moimi najbliższymi ludźmi. Nie zapominajmy, że ten sukces nigdy by się nie wydarzył, gdyby ludzie mi nie zaufali, gdyby moje piosenki się nie spodobały i gdyby w jakiś sposób nie przemówił do młodzieży. – skomentował artysta.

Bardzo pozytywnie o swoim podopiecznym wypowiedzieli się Białas i Solar.

  • White to jest taka osoba, która jest bardzo pozytywna, zarazem zdeterminowana i zdecydowana. Jednak, ma w sobie wrażliwe serduszko małego dziecka, które pozwala pisać mu fantastyczne, głębokie teksty i poruszające ludzi – właśnie dzięki temu jest tym, kim jest. – ocenił pierwszy z nich.
  • To jest taki człowiek, z którym na pewno zawsze bym chciał pójść na każdą imprezę. Odnajdzie się w każdej sytuacji. Bardzo dobry kolega, wprowadza bardzo dobrą atmosferę. Ekspert w dziedzinie trapu. – dodał z kolei, Solar.

Przypomnijmy, że niedawno White wydał następce „Rockstara”, czyli „Młodego Księcia”. Pełny odsłuch tej płyty znajdziecie na rapnews.pl!