fot. kadr z klipu "Flamenco"

Wczoraj wytwórnia założona przez Quebonafide poinformowała o tym, że ich szeregi opuściła jedna z czołowych postaci – Wac Toja. W wytwórni QueQuality zostały wydane jego dwa albumy: „High Quality” (2017) i „Turboboost” (2019).

  • @wactoja wydał w QueQuality dobrze przyjęte albumy: ‘High Quality’ oraz ‘TURBOBOOST’. Zgodnie z umową fonograficzną, która opiewała na dwa wydawnictwa, podjęliśmy decyzję o nie kontynuowaniu działań muzycznych, ale skupieniu się na własnych projektach artystycznych. Wacławowi życzymy dalszego rozwoju kariery, które przez ostatnie trzy lata nabrała imponującego tempa. Do usłyszenia. Na naszym kanale YouTube pojawiły się 2 BONUS TRACKI które do tej pory były dostępne tylko dla preorderowiczów albumu „TURBOBOOST”. – czytamy na Instagramie labelu @quequalitypl.

Kilka słów w tej sprawie wypowiedział również Wac Toja. Okazuje się, że postanowił on zostać tzw. „wolnym strzelcem”.

  • Chce poinformować Was o mojej decyzji o opuszczeniu QQ. Zdecydowałem się budować swoją niezależność. Turboboost jest bardzo mocną płytą, natomiast mam dla Was o wiele mocniejszy album, który pojawi się jeszcze w tym roku. Wac Toja x Matheo – Coming Soon. – oznajmił raper.