fot. @vnm.official

Kilkadziesiąt godzin temu wśród internautów zawrzało. Wini ogłosił, że jest współorganizatorem nowego projektu RAP NOKAUT. Jest to bitwa w stylu Rap Battle Acapella, która różni się od standardowych starć freestyle’owych. Dlaczego? Z tego względu, że “na bitwę przychodzimy przygotowani” – omówił w wielkim skrócie zasady Wini. “Nie oznacza to, że nie jest to freestyle – bo wiadomo, że trzeba odpowiedzieć na bieżąco przeciwnikowi” – dodaje w zapowiedzi video.

“Rapowe ligi” są znane na całym świecie. Robią furorę w takich krajach, jak: Stany Zjednoczone, Rosja i Francja. Co ciekawe, w kraju nad Sekwaną prym wiedzie Wojtek, bezprecedensowy mistrz, który ma polskie korzenie!

Polską wersję, w postaci RAP NOKAUTU, otworzy wielkie starcie, w którym zmierzą się dwaj czołowi reprezentanci polskiej sceny Hip-Hop. Jak zapowiedzieli organizatorzy, pierwszą gwiazdą jest VNM, który już zachęca wszystkich do przybycia 25 maja do warszawskiego klubu ISKRA: – Bez bitu pocisnę tam pięknie mojego oponenta jak kiedyś Cassidy Freeway’a. – podkręcił atmosferę elbląski raper, wspominając historyczne starcie dwóch amerykańskich legend.

Przeciwnika popularnego V., mamy poznać w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Na Facebook’u zostało założone specjalne wydarzenie |DOŁĄCZ!|, na którym znajdą się szczegóły dotyczące nadchodzącego starcia: RAP NOKAUT VOL.1.

Chcesz spróbować swoich sił? Organizatorzy proszę o podsyłanie swoich zgłoszeń na: kontakt@rapnokaut.com. Co należy dołączyć do maila? Video swojej 16-tki, gdzie zaprezentujecie swoje punche w stronę wyimaginowanego (wymyślonego) przeciwnika. Zasady i historię znajdziecie na stronie rapnokaut.com

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ