Pomimo długiego weekendu majowego na MaxFloRecTV w miniony wtorek (1.05) trafiła kolejna nowość Vixena.

Singiel pt. „Zer00wki” to już 3. utwór, który pojawił się w ramach akcji specjalnej trwającej w czasie pre-orderu „To nie Vixt4pe’u”. Płyta w przedsprzedaży dostępna jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl

Cotygodniowym zwyczajem na MaxFloRecTV ujawniona została kolejna pozycja z tracklisty „To nie Vixt4pe’u”. We wtorek światło dzienne ujrzały „Zer00wki”. Utwór jest już w sumie 7. singlem zwiastującym nadchodzący album Vixena. Gościnnie w chórkach udzieliła się w nim znana m.in. z „Termosu” Sonia Maselik. Bit do numeru wyprodukował JRS.

Krążek „To nie Vixt4pe” nakładem MaxFloRec ukaże się już 18.05. Do tego czasu na maxflosklep.pl trwa przedsprzedaż płyty w wyjątkowymi bonusami. Oprócz tego nadal można wziąć udział w akcji specjalnej związanej z pre-orderem albumu. W ramach niej co tydzień jedna osoba wygrywa wyjście do escape roomu Funescape w Warszawie wspólnie z Vixenem i głównym producentem płyty – JRS-em. Już we wtorek, 8.05, na www.tonievixt4pe.pl z samego rana pojawi się nowa zagadka umożliwiająca przedpremierowy dostęp do kolejnego singla Vixena oraz udział w konkursie.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

fot. TuTuGraphy