fot. Bartosz Barczyk

W miniony weekend do oficjalnego odsłuchu na YouTubie trafiły 2 numery Vixena ze świeżo wydanego albumu artysty. Na MaxFloRecTV znalazł się „Google Maps”, natomiast na kanale Vixen BeatzTV pojawiło się tytułowe „Serce”. Cała płyta dostępna jest już we wszystkich serwisach z muzyką cyfrową.

18 października odbyła się premiera dwupłytowego wydawnictwa „Serce”. Tym albumem Vixen podsumowuje intensywny rok pracy nad kilkoma projektami. Od początku 2019 r. ukazały się 4 EP-ki artysty, wraz z którymi równolegle publikowany był miniserial złożony z teledysków. Na całą serię składają się 4 odcinki powstałe do takich numerów, jak: „Melodio”, „STFU” ft. KaeN, „Luz na spince” ft. Meek, Oh Why? oraz „Wyszliśmy na ludzi”.

W sobotę (26.10) do playlisty najnowszego albumu Vixena w sieci dołączyły równocześnie 2 pozycje. Utwór „Google Maps” to ostatnia pozycja na trackliście „Serca”. Numer trafił na kanał MaxFloRecTV. W jego nagraniach gościnnie wziął udział B.R.O, zaś za produkcję bitu odpowiada JRS. Na Vixen BeatzTV znalazło się natomiast tytułowe „Serce” z Lilu na featuringu. Produkcją muzyczną tego utworu zajął się Macios.

Dwupłytowe wydawnictwo „Serce” dostępne jest w sprzedaży na www.MaxFloSklep.pl,
a także w sieci sklepów Empik w całym kraju. Cyfrowy odsłuch albumu można sprawdzić na dowolnej platformie streamingowej pod adresem: soundline.biz/VixenSerce.