fot. Bartosz Barczyk

Dziś (9.04) do sieci trafiła 1. odsłona kolejnej EP Vixena. Zwiastunem nowego krążka jest numer „No name”. Wiemy już, że „50% EP”, którego emocją przewodnią będzie frustracja, ukaże się już za tydzień!

Na MaxFloRecTV dostępny jest już 1. singiel z „50% EP” Vixena. Premierowy utwór z 2. tegorocznego wydawnictwa artysty zatytułowany jest „No name”.

Singiel, podobnie jak poprzednią epkę, wyprodukował JRS. Dokładnie za tydzień, 16.04, do serwisów streamingowych trafi kolejne wydawnictwo – „50% EP”. Wtedy też na MaxFloRecTV pojawi się 2. z 4 odsłon klipowego miniserialu. Kontynuacją fabularnej historii z teledysku do „Melodio” będzie wideo do „STFU”. W utworze gościnnie będzie można usłyszeć, a w klipie zobaczyć KaeNa. Kolejne części serialu ukazywać się będą przy okazji następnych krążków artysty. Vixen na ten rok zapowiedział wydanie aż 4. Zapowiedź najnowszego odcinka można już obejrzeć tutaj:

Najnowsze single Vixena, począwszy od „No name’a”, na YouTubie będą dostępne pod lekko zmodyfikowaną ksywą artysty. Od teraz zamiast „Vixen” wpisujemy „Vix.n”. Zabieg ten spowodowany jest podejrzeniem ograniczania zasięgów przez algorytmy serwisu. Podobna sytuacja niedawno miała miejsce z Guralem.

Zmiana ta dotyczy wyłącznie YouTube’a, więc w serwisach z muzyką cyfrową artysta nadal figuruje jako Vixen. Posłuchaj utworu „No name” w ulubionym serwisie, klikając tutaj!

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)