fot. kadr z klipu

Na kanale HORREcTV dostępna jest już „Nieczystość”. Jest to 4. numer promujący EP-kę „7G”, czyli wspólny projekt Kleszcza i Opała. Wydawnictwo dzisiaj (9.03) trafiło do sprzedaży. Płytę zamawiać można tylko na MaxFloSklep.pl oraz na Vulgarus.pl.

Do udziału w nagraniach premierowej „Nieczystości” Kleszcz i Opał zaprosili Vixena. To jedyny gość, który trafił na „7G”. Producentem bitu do dzisiejszej nowości jest Adam Grycan, który na krążku odpowiedzialny jest również za produkcję „Nieumiarkowania”. Realizacją teledysku zajął się Radek Bereś z Ace of Art.

Projekt „7G” powstał we współpracy wytwórni MaxFloRec oraz Brain Dead Familia. Za realizację, miks i mastering krążka odpowiada Dawid Twardowski z MaxFloStudia. Wydawnictwo nie trafiło do regularnej sprzedaży i jest do kupienia wyłącznie w MaxFloSklepie i na Vulgarus.pl. Dochód ze sprzedaży fizycznych nośników zostanie przeznaczony na cel charytatywny ‒ spełnienie marzenia jednego z podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Dotychczasowe single promujące „7G” znaleźć można na tej playliście: wejdź! Kolejny wideoklip ukaże się za tydzień (16.03) na kanale Opała ‒ VOODOO PEOPLE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ