fot. Bartosz Barczyk

Na MaxFloRecTV trafiła właśnie 3. odsłona „25% EP” Vixena. Utwór promuje 1. tegoroczny krążek artysty. Jest on już dostępny we wszystkich platformach streamingowych oraz na www.MaxFloSklep.pl

W ciągu najbliższych 12 miesięcy możemy się spodziewać sporo nowości od Vixena. Artysta zaplanował wydanie aż 4 minialbumów w 2019 r. Pierwszy z nich zatytułowany „25% EP” ukazał się 19.02. Wczoraj (28.02) na MaxFloRecTV została zaprezentowana „Psychoterapia”. To 3., po „Kim” z gościnnym udziałem Skipa oraz „Melodio”, numer z tego krążka.

Produkcją bitów do tego, jak i do poprzednich utworów z „25% EP” zajął się JRS. Krążek można już znaleźć w serwisach z muzyką cyfrową oraz pod tym adresem: maxflosklep.pl.

Wraz z premierą EP-ki w sieci pojawił się teledysk do singla „Melodio”. To 1. odcinek serii wideoklipów, które finalnie złożą się w swoisty miniserial. Każda kolejna odsłona towarzyszyć będzie premierze następnych krążków. EP-ki skupione będą wokół emocji przewodnich. Pierwszą z nich jest nostalgia.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami Vixena, jak i pozostałych zawodników MaxFloRec – subskrybuj MaxFloRecTV, klikając: tutaj!

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)