fot. @vienioetos

Vienio na łamach swojego profilu na Instagramie ujawnił, że jeszcze w tym roku ukaże się jego kolejna solowa płyta. Jego poprzedni album „Hore” ukazał się w marcu 2016 roku. Przez ostatnie miesiące warszawski raper zaangażowany był w wiele projektów poza rapowych, udzielając się, m.in. w produkcjach telewizyjnych i filmowych. Nowy krążek będzie nosił tytuł „TWARZOVA”, na którym – jak sam zapowiada – znajdzie się szereg różnych tematów: – Teraz myślę, że może mogłaby być ostrzejsza, może mogłem zaatakować dużo więcej aktualnych tematów społecznych. Ale równocześnie uznałem, że nie chcę stać się takim Kazikiem polskiego hip-hopu i wprowadzać do niego tak mocnej publicystyki krytycznej. Nie chcę tak po prostu odreagować, że jeśli mnie wk***ł swoim działaniem jakiś polityk, to ja go będę cisnął w piosence. Dlatego na „Twarzovej” pojawią się niepokojące wątki społeczne, ale wciąż będą też te bardziej osobiste czy poetyckie. – mówił Vienio w niedawnej rozmowie z www.polityka.pl. Za warstwę muzyczną będzie odpowiedzialny tylko jeden producent. Jest nim Magiera z White House.

Współzałożyciel Molesty zaprezentował również front okładki albumu „Twarzova”, za którą odpowiedzialny jest Michał ‘SEPE’ Wręga.

Szczegóły dotyczące nadchodzącego wydawnictwa nie są jeszcze znane, jednak jak zapewnia: – Nowa produkcja wbije w fotel.

https://www.instagram.com/p/BpJkAceFTc0/?taken-by=piotrvienio