fot. "Minuta i 20 sec"

„Lubię to miasto” to kolejny singiel z płyty „Twarzova”. Premiera teledysku do tego utworu odbędzie się podczas imprezy towarzyszącej premierze płyty 16 marca o g.19.00 w klubie „Sen”. Vienio wystąpi na żywo z materiałem z najnowszej płyty.

Gościnnie na scenie zaśpiewają również Bovska i Kosi, który wykona z Vieniem „Uliczne Legendy”, oraz dj falcon1.

Występy artystów odbędą się przy wsparciu marek Napapijri i Run Colors.

Tego samego dnia (sobota) od g.17.00, Vienio będzie podpisywał nowy krążek w salonie Run Colors w warszawskim centrum handlowym Arkadia.

16 marca 2019 (sobota)
Vienio – podpisywanie płyty „Twarzova” Run Colors, CH Arkadia, al. Jana Pawła II 82Start 17.00

Vienio – premiera teledysku, koncert powered by Napapijri & Run Colors; Gościnnie Bovska, Kosi, dj falcon1; Sen, ul. Wioślarska 6, Warszawa; Start 19.00

Album „Twarzova“ to dziesięć utworów, o rzadkiej już dzisiaj poważnej tematyce opakowanej w stylowy rap i dojrzałą produkcję hip-hop. Sam artysta twierdzi, że wykonuje ART-HOP, nawiązujący do najlepszych korzeni zza oceanu, takich jak, Tailor the creator czy Run The Jewels. Na albumie znajdują się utwory komentujące imperializm, dzisiejsze realia mediów społecznościowych, problemy ekologiczne, ale także refleksje, z życia w świecie rapu.

Za bity odpowiada Magiera, wszechstronny producent z Wrocławia i połowa duetu WHITE HOUSE. Ten artysta to cenionym beatmaker, który działa, w świecie rapu, tak długo, jak VIENIO, czyli ponad 20 lat.
Okładkę do albumu „Twarzowa“ namalował Michał Wręga aka Sepe, który jest znanym i cenionym na całym świecie artystą streetart. Sepe wykonał dziesięć prac, których tematem przewodnim były twarze, każda z nich ozdabia jeden utwór, w symboliczny sposób go komentując. Do każdego z dziesięciu utworów Vienio napisał felietony, które opowiadają o okolicznościach powstania oraz stanowią wyjaśnienie i rozszerzenie tego co usłyszymy w poszczególnych kawałkach.

Na albumie gościnnie wystąpili: Skubas, Bovska, Paprodziad, Ras z Rasmentalizm, Kosi, Junior Stress, Igor Boxx, DJ Falcon1, Dj Kebs, Edo G

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ