Sprawdźcie najświeższy materiał od Stojedenaście. Wytwórnia prezentuje wywiad z pierwszym z oficjalnych debiutów tego roku, którym jest Lasio Companija z albumem „Z pamiętnika domu bez luster”


Lasio Companija – rocznik 90, reprezentant Unhuman Familia raper z Dęblina mający na koncie dwa nielegalne albumy. „Uwierz w siebie” – krążek nagrany w duecie z Tunezyjskim raperem/producentem Fatmanem (2009) oraz „Inny od Innych” pierwsze solo rapera (2011). Finalista Ogólnopolskiego Przeglądu Sceny Hip-Hop „Dialekt Ulicy” we Wrocławiu (2010).

Na swoim koncie ma kilkadziesiąt zagranych koncertów w całym kraju. Sam również jest organizatorem rapowych imprez. Grał przed takimi Artystami jak – Molesta Ewenement, Donguralesko, Chada, Pih, Slums Attack, WSRH, Onar, Młody M, Buczer, 600V i wielu innych.

Lasio Companija w roku 2013 dołączył do wytwórni Stojedenaście gdzie własnie tam zostanie wydany jego pierwszy legalny album pt ” Z pamiętnika domu bez luster” – premiera planowana jest na przełom kwietnia i maja 2013.
Więcej info na stronie wytwórni: https://www.facebook.com/stojedenasciemuzyka

Patronat medialny objęli: RespectHH, Rap Duma, Rap-news.eu, RapSite.eu, Mobilizacja, Hip Hop nie umarł, Uliczny Flow. „