Sprawdźcie  pierwszy oficjalny klip z nowej płyty VNM’a do numeru pt. „Obiecaj mi” z gościnnym udziałem Tomsona z Afromental. Co na temat klipu i numeru ma do powiedzenia sam VNM, sprawdźcie poniżej wraz z klipem.

Po nagraniu tego kawałka napisałem Wam, że to jeden z moich najlepszych i najbardziej osobistych traków, który wiele razy przyprawiał o ciarki zarówno mnie jak i moich znajomych. „Obiecaj mi” wytłumaczy Wam również dlaczego ta płyta jeszcze nie wyszła, mimo, że w wywiadzie dla CGM’u z początku roku zapowiedziałem ją na maj/czerwiec.

Emocje w tym numerze są prawdziwe. Przez długi okres po raz pierwszy w życiu miałem blokadę w pisaniu, która wprowadziła mnie w najgorszą melancholię więc gdy dostałem ten bit od SoDrumatica momentalnie w parę godzin wyplułem z siebie całą towarzyszącą mi przez miesiące gorycz i na drugi dzień poszedłem do studia.

Przed finalizacją tego numeru wiedziałem, że zrobię do niego pierwszy klip z nowej płyty. Zły okres minął, znów jestem skupiony ale te parę miesięcy „sprawdzianu” odegrało tak dużą rolę w moim życiu, że ten numer zasłużył na upamiętnienie w postaci klipu. VNM