Przedstawiamy teledysk promujący album słupskiego duetu Arski i Zielichowski pt. „Egoista„. Obraz został nakręcony do tytułowego kawałka, w którym gościnnie udzielił się Maz, DJ Pstyk (cuty) oraz Tadeusz Picz (skrzypce). Realizacją teledysku zajął się Pitah Production. Sprawdzajcie!

Na dniach zaprezentujemy okładkę oraz tracklistę albumu „Egoista”, którego premiera za pośrednictwem Vibe2NES: 16.06.2013 r.

BIO:

ARSKI – raper ze Słupska, urodzony w 1991 r. Autor kilku projektów, jednym z ostatnich jest tegoroczny album z KoeL’em pt. „Czas Zamarł„. Pojawił się gościnnie m.in. na kilku płytach beatmakerów tj. Cokebeatz, Kosaaa, Cyga, wziął udział w słupskiej Wizji Lokalnej, czy nagrywał numery z Junesem, Ensonem, HuczHuczem. W tym roku ukaże się za pośrednictwem Vibe2NES jego nowy album z producentem Zielichowskim!

ZIELICHOWSKI, dawniej znany jako Zielich, producent pochodzący także ze Słupska. Beatmakingiem zajmuje się nie od dziś, przez co możemy usłyszeć na jego bitach m.in. Mroka (Bla-Bla), Boomera, Deobe, czy LaikIke1. Jest autorem producenckiego albumu „The Art”, a także płyt: Chok & Zielichowski „Rezoner” i Maz x Chok x Zielichowski „Długa Deszczowa Jesień„. Obecnie pracuje nad krążkiem z Arskim.

Bądź na bieżąco:

Arski: https://www.facebook.com/arskiarski
Zielichowskihttps://www.facebook.com/ZielichowskiBeats
Maz: http://www.facebook.com/mazhiphop
DJ Pstyk: https://www.facebook.com/djpstykbeats
Pitah Productionhttps://www.facebook.com/pitahproduction71
Vibe2NES: http://facebook.com/Vibe2NES