fot. @tomasz.chada

W minioną środę (08.05), odbyła się gala „Popkillery”, która – sądząc po komentarzach środowiska hip-hopowego – przebiegła w miłej i mocno „zajawkowej” atmosferze. Wzięło w niej udział wielu, m.in. raperów, tancerzy, producentów, DJ-ów, dziennikarzy, czy właścicieli wytwórni muzycznych. Wśród nich był także Paweł Krok, szef Step Records. Jak on ocenia tegoroczną galę „Popkillery”?

  • Myślę, że jest to dobry początek do bardzo fajnej cyklicznej imprezy. Chciałbym, żeby była tu cała branża. Uważam, że stara szkoła – bardzo fajnie dopisała. Młodzi mają od kogo się uczyć i oczekuję, że za rok będą tutaj naprawdę wszyscy, bez wyjątku. To nie jest żadna trudność, żeby tutaj być, a będzie to budowało naszą relację w branży i będziemy się jednoczyć. Wszystkim nam chodzi tylko o jedno – o Hip-Hop! – przekazał w rozmowie z Proceente dla cgm.pl.

Tomasz Chada

W marcu ubiegłego roku, odszedł od nas Tomasz Chada, czyli jeden z prekursorów ulicznego rapu w Polsce. Powstaje o nim film „Proceder”, który prawdopodobnie za kilka miesięcy będziemy mogli obejrzeć na ekranach kin. Czy również usłyszymy nieopublikowane wcześniej utwory warszawskiego rapera?

  • Na pewno ujrzą one światło dzienne, ponieważ pracujemy w wytwórni nad składanką do filmu. Po cichu pomyślałem, że może film będzie sukcesem w tym roku, ku pamięci Tomka. – ujawnił właściciel opolskiego labelu.

Facebook Comments