Underground w Rapnews studio – 5 zawodników, których musisz poznać

Kojarzysz twórczość tych artystów?

Mogliście już przeczytać o naszych najpopularniejszych streamach oraz nawijkach, które odbyły się w Rapnews Studio. Pamiętajcie jednak, że poza mainstreamowymi twarzami staramy się promować również tych z drugiej strony barykady. W dzisiejszym artykule postanowiliśmy postawić na świeżą krew i raperów, którzy są na etapie budowania marki i zdobywania popularności. Oto 5 raperów oraz składów, które odwiedziły Rapnews Studio – i być może nie miałeś okazji jeszcze ich posłuchać. Czas to nadrobić!

Kliknij i promuj swój rap w naszych mediach

5 zawodników, których musisz poznać

Fala

Pod koniec maja odwiedziła nas liczna ekipa z Gniezna. Młodzi raperzy udowodnili, że popularność nie idzie w parze z umiejętnościami – przynajmniej póki co. Blisko pół godziny nawijki można zakwalifikować praktycznie jako mini koncert, a wszystko zarejestrowały kamery w Rapnews Studio.

Undergrundowi artyści mają także sporo do powiedzenia, bo stream z ich udziałem trwał niemal dwie i pół godziny – także sporo się działo i obok nawijki warto wsłuchać się także w historię kolektywu. Fala to skład, który zaczynał od czterech-pięciu osób, a przekształcił się w dużą rodzinkę.

Maggy Moroz

Wielu słuchaczy rapu narzeka, że brakuje w Polsce dobrych reprezentantek żeńskiego rapu – ale prawdopodobnie większość z nich nie słyszała dotąd nawijki Maggy Moroz. Dostarczyła energii wraz z innymi dziewczynami, które chętnie bujały się do jej utworów – i żadnego problemu nie sprawiło im zastąpienie Maggy podczas refrenów, gdy przygotowywała się do przyspieszeń na zwrotkach.

Warto dodać, że 7 października Maggy Moroz wydała swój najnowszy album „Podbite gary” dostępny w serwisach streamingowych. Także jeśli spodoba wam się jej nawijka na żywo, możecie zaraz zweryfikować jak brzmi również w wydaniu studyjnym.

Prykson Fisk

A skoro już jesteśmy przy Maggy Moroz, to nie możemy zapomnieć także o jej towarzyszach z odcinka. Podczas 96 live’a obok raperki w naszym studio pojawili się Prykson Fisk oraz skład Mordor Muzik, w którym wcześniej prężnie działał jeden z Młodych Wilków 7 edycji Popkillera, Miły ATZ.

Póki co najpopularniejsze numery Pryksona notują dziesiątki tysięcy wyświetleń. Mamy jednak przeczucie, że jego skillsy i rapowe zacięcie pozwolą szybko przekształcić dziesiątki w setki – a może nawet miliony. Jak już stanie się nieuniknione, nie mówcie, że nie ostrzegaliśmy.

Ozzy Baby

A skoro jesteśmy przy rokowaniu potężnych wyników, to trudno nie wskazywać Ozzy Baby’ego jako potencjalnego przyszłego przedstawiciela mainstreamu. Obok trapowego brzmienia wyróżnia go charakterystyczny image obok którego nie da się przejść obojętnie.

Jeśli ktoś zwraca uwagę zarówno numerami, jak i wizerunkiem, to niemal gwarancja sukcesu. Widzowie, którzy zdążyli wysłuchać jego występu, zdążyli już porównać brzmienie Ozzy’ego do amerykańskiego artysty NBA YoungBoya więc poprzeczka postawiona jest wysoko.

Barto Katt & BUMP’12

Barto Katt jest już całkiem znany w świadomości rapowych słuchaczy poprzez liczne kooperacje z mainstreamowymi artystami. Działał już z Guziorem, Tymkiem, Jankiem-rapowanie, udało mu się również ściągnąć na album Rasa, który przecież twierdził, że zakończył karierę.

Barto pojawił się w naszym studio wraz ze swoim składem BUMP’12, który z kolei nie cieszy się podobną rozpoznawalnością – a przynajmniej jeszcze. Barto tytułuje się humorystycznie jako jeden z ojców założycieli. Rapnews odwiedziła liczna ekipa, należy jednak zaznaczyć, że byli to reprezentanci, a nie cała ekipa. By usłyszeć wszystkich, udajcie się koniecznie na ich kanał na YouTube.

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

AdMa – nowy projekt. Raperka czeka jeszcze na gości

AdMa wróciła w 2022 roku. Prawdopodobnie w 2023 również wyda jakiś projekt. Prace trwają...

Popek zaczyna swoje życie od zera

Popek, raper znany ze swojej kontrowersyjnej osobowości i udziału w freakfightach, zaskoczył swoich fanów...

Jacuś X Bambi „Bad Bunny” – co za duet, imprezowy hicior na „Hotelu Maffija 3” [VIDEO]

Są takie kooperacje, które zaskakują. Można byłoby wymieniać ich setki. I taki pojawił się...

Dudek P56 „Nie umiała tańczyć” – klip do singla z filmu „Życie w błocie się złoci”

"Nie umiała tańczyć" to premierowy utwór warszawskiego rapera, który jest elementem filmu "Życie w...

Oliwka Brazil „Big Mommy EP” – raperka podpisuje preordery

Oliwka Brazil za chwilę zadebiutuje ze swoim pierwszym solowym projektem. Na sam początek postawiła...

„Mocne rzeczy” – czyli Rusina wraca po przerwie

Rusina to jedna z najpopularniejszych postaci młodego pokolenia na polskiej rapowej scenie. Aktualnie szykuje...

Kraków, Warszawa, teraz Katowice – Kali nagrywa w mobilnym studiu

Kali postanowił zaskoczyć swoich fanów i wraz z producentem Sir Michem wyruszył w niezwykłą...

Sokół z Żabsonem u SB Maffiji! Ten Hotel to mistrzostwo [VIDEO]

Skoro przewija się słowo "legendarnie" - to tak jest dalej. W sieci co kilkanaście...

Bedoes 2115 trenuje – wkrótce walka w oktagonie?

Bedoes 2115 właśnie podzielił się filmikiem na swoim koncie Instagram, który wywołał spore poruszenie....