fot. @steprecords

Premiera solowej płyty Kaczora BRS, pt. „Sygnatura akt. BRS 2019” – została przeniesiona z 26 kwietnia na 10 maja. W ramach małej rekompensaty, zarówno przemyski raper, jak i wytwórnia Step Records, zaserwowali nam najnowszy teledysk.

Został on zrealizowany do utworu „Ułoży się”, do którego dograł się reprezentant DIIL GanguŻary JLB. Warstwą muzyczną zajął się DNA, natomiast skrecze dograł DJ Gondek.

Poprzednie trzy single, do których powstały teledyski – znajdziecie na rapnews.pl:

Kaczor BRS – to jedna z najciekawszych postaci rapowej sceny, reprezentująca uliczny nurt hip-hopu. Artysta dał poznać się słuchaczom jako hardkorowy, bezkompromisowy tekściarz z pomysłem na siebie. Słynie również z kontrowersyjnych teledysków, które emanują brutalnością życia codziennego, przez co często są usuwane przez YouTube.

Jego pierwsza płyta – „TRAPanacja Czaszki”, odbiła się sporym echem na krajowym rynku, czego efektem są wielomilionowe odtworzenia singli z tego krążka. W miesiąc po premierze debiutu, Kaczor BRS został osadzony w areszcie śledczym, w którym napisał swoją drugą płytę – „Sygnatura Akt. BRS 2019”. Album cechuje się różnorodnością brzmieniową oraz bogatą oprawą gościnną. Na najnowszym wydawnictwie usłyszymy, m.in. Palucha, Słonia, Peję, Żarego JLB, Kafara, Resta, Księcia Kapotę, Dudka czy też Faziego. Za charakterystyczne scratche odpowiada DJ Gondek. Album „Sygnatura Akt. BRS 2019” przepełniony jest emocjami oraz wskazówkami gospodarza przekazywanymi „między wierszami”. Całość została zaprezentowana oczywiście w bardzo dynamicznej, charakterystycznej dla rapera formie.