Polish Hip-Hop Festival odbędzie się w dniach 2.-4. sierpnia

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, więc Polish Hip-Hop Festival przychodzi z gorącymi wiadomościami, które z pewnością pozwolą przetrwać nawet największe mrozy. Znamy już termin festiwalu, rozpoczynamy sprzedaż biletów oraz ogłaszamy pierwsze nazwiska!

Szósta edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia. Miejsce pozostaje bez zmian – ponownie widzimy się na pięknej płockiej plaży, gdzie będą czekały na Was trzy sceny, mnóstwo foodtrucków, strefa merchandise i wiele dodatkowych atrakcji, o których dowiecie się już wkrótce.

Dzisiaj rusza także długo oczekiwana przedsprzedaż biletów. Pierwsza pula dostępna jest w cenie 90 zł. Karnety na cały festiwal możecie nabyć na: www.biletomat.pl
Warto się pośpieszyć, ponieważ pierwsza pula karnetów będzie dostępna do dnia 20 kwietnia lub do wyczerpania puli karnetów.

Najważniejsi są jednak pierwsi artyści, których z dumą chcemy Wam przedstawić! Po dwóch latach wracają zagraniczne gwiazdy. W tym roku postawiliśmy na duet AllttA! Amerykański raper Mr. J. Medeiros i 20syl, francuski producent związany z legendarnym składem Hocus Pocus, z pewnością rozgrzeją publiczność na płockiej plaży swoim energetycznym występem! Panowie zagrają numery ze świetnie przyjętego albumu z 2017 roku – „The Upper Hand” – a także zaprezentują swoje nowe produkcje. My nie możemy się już doczekać!

Polish Hip-Hop Festival zawsze słynął z występów największych polskich gwiazd. Nie inaczej jest w tym roku! Paluch po raz kolejny odwiedzi nadwiślańską plażę, tym razem w towarzystwie innego reprezentanta BOR Records. Szpaku z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem poznańskiego rapera, z którym nagrał m.in. bardzo dobrze przyjęty utwór „Kontrola Jakości”, który znalazł się na pokrytej platyną „Złotej Owcy”. Uliczny rap najwyższej jakości a do tego spotkanie mistrza i ucznia na jednej scenie! Takie rzeczy tylko na PLHHF!

Mało? KęKę kilkukrotnie występował na legendarnej płockiej scenie i jego występy zawsze były jednymi z najlepszych. Podobnie jak w przypadku Palucha, reprezentant Radomia wystąpi w duecie. Reprezentujący to samo miasto Hase swój wielki potencjał pokazał na nagranym wspólnie z KęKę, „Basement Disco”. Czego można się spodziewać po ich występie? Zapewniamy, że nie tylko promocji nadchodzącego wielkimi krokami „To tu”.

Sarius jest jedną z najpewniejszych marek w polskim rapie. Zmiana stylistyki nie przeszkodziła raperowi z Częstochowy w nagrywaniu świetnych płyt i w zeszłym roku dostaliśmy kolejny dowód potwierdzający wysoką formę. Znakomity „Antihype” wydaje się być idealnym koncertowym materiałem, dlatego miło będzie nam go ugościć na scenie.

To jeszcze nie wszystko! Nie zapomnieliśmy o fanach mocnych alternatywnych brzmień. Ńemy, raper i producent aktywny na scenie od 2006 roku, uczestnik „Młodych Wilków” Popkillera. Swoim występem przeniesie uczestników festiwalu w zupełnie nowy wymiar. Jesteście ciekawi, jak na żywo zabrzmią numery z „Ń” i „Skitu”? Nic prostszego! Wpadajcie na Polish Hip-Hop Festival!

Kolejna odsłona tegorocznego line-up już wkrótce.


Polish Hip-Hop Festival jest corocznym festiwalem odbywającym się od 2013 roku na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Wydarzenie przyciąga czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz kilkunastotysięczną publiczność z całego kraju. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej oraz oficjalnych kanałach social media.

WWW: plhhfestival.pl
Facebook: www.facebook.com/PolishHipHopFestival
Instagram: www.instagram.com/polishhiphopfestival