TYLKO U NAS! Smolasty otworzy własną wytwórnię! 'Chcemy wnieść na wyższy zasięg i poziom muzykę ambitniejszą, feelingową'

Aktualnie artysta jest związany z Warner Music Poland.

- Advertisement -

„Ghetto Playboy” to najnowsze wydawnictwo Smolastego, które już pod koniec przyszłego tygodnia ujrzy światło dzienne. Aktualnie artysta od wielu lat jest związany z wytwórnią Warner Music Poland, lecz w niedalekim czasie może się to zmienić z jednego ważnego powodu, o którym Smolasty poinformował po raz pierwszy w Rapnews Studio.

  • (…) pamiętam wywiad z Arturem Rawiczem, jeszcze z 4 lata temu na początku, kiedy była moja edycja Młodych Wilków. Już wtedy gadałem o tym labelu, ale wówczas celem było się rozwinąć zasięgowo, teraz jest dobry moment, aby pomóc paru osobom, bo to jest dla mnie bardzo istotna sprawa. Chciałbym patrzeć na takie rzeczy, chciałbym być producentem wykonawczym przy takich rzeczach, zawsze ciągnęło mnie do produkcji. Na ostatnie dwa lata odstąpiłem od tego w imię robienia bardziej komercyjnych rzeczy – jest to dla mnie jakaś część drogi, która pomogła mi zrobić zasięg, żeby robić ambitną, zajebistą muzę. – przekazał w rozmowie z Admą i Siwym.
  • Chcemy wnieść na wyższy zasięg i poziom muzykę ambitniejszą, feelingową, opartą na rapie i RnB – to jest dla mnie główne motto. – dodał.

SPRAWDŹ TO: Smolasty oddaje hołd zmarłym raperom

Smolasty ma jeszcze podpisany kontrakt z Warner Music Poland, więc nadchodzące ruchy muzyczne nie będą jeszcze sygnowane logiem wytwórni artysty, lecz – jak sam powiedział – ma z tyłu głowy rozpoczęcie nowego etapu.

Jak myślicie, których artystów zwerbuje Smolasty pod swoje skrzydła?

Pełna wypowiedź na YouTube (ok. 36:25):

fot. @ciociaewaaa_foto

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Możesz pożegnać Waldemara Kastę

"Wkrótce płyta i kilka szalonych współprac" - taki nagłówek newsa daliśmy 2 miesiące temu,...

Berul w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Jest też zapowiedź EP’ki!

Berul, reprezentant otwockiej ziemi, zaprezentował premierowy kawałek nagrany w hołdzie Żołnierzy Wyklętych. "Wyklęci" trafił...

Znany zawodnik z UFC/KSW chce walki z Kizo! A może Najman? Może inny raper?

Federacja Fame MMA oficjalnie nie potwierdziła, jakoby sobotnia walka Popek vs Kizo miałaby się...

Popek nie zawalczy z Kizo!!! Co się stało?

Pod koniec tego tygodnia miało dojść do hitowego starcia - Popek vs Kizo. Według...