fot. kadry z klipów: "Daj mi ten koks"/"Nie wracam tam"

Ronnie Ferrari, bo o nim mowa, udostępnił właśnie swój najnowszy utwór zatytułowany „Radiówka”. Po współpracy z Księciem Kapotą (przy okazji numeru „Daj mi ten koks”), przyszedł czas na kooperację z Dioxem i ponowną z Sir Michem.

  • Już 3 track eksperymentalny [3/4], w nieco innym wcieleniu. Zdecydowanie bardziej populistyczny i stonowany – przedstawiam wam Ronniego [bez Ferrari]. Ferrari pracuje nad Ruskaczem Part2 ;) Chciałbym żeby każdy znalazł coś dla siebie więc… Proszę bardzo, dla wszystkich! Pracuje nad albumem który pokaże się do końca marca – wtedy ruszamy z klipami etc. Póki co koncertuje dla was, jeżdżę po całej Polsce by móc się z wami zobaczyć i przeżyć wspólnie te wszystkie piękne chwile które jak mam nadzieje będą trwały jeszcze długo i długo! Obiecuje że was nie zawiodę… – czytamy w opisie na YouTube (red. rapnews.pl zachowała oryginalną pisownię).

Warto zaznaczyć, że hitowy singiel Ronniego Ferrari – „Ona by tak chciała”, który podbija listy przebojów – zgromadził już ponad 108 milionów odsłon w serwisie YouTube.

Czy „Radiówka” również tak świetnie przyjmie się wśród polskich słuchaczy?