Nie ma wątpliwości, że „Spalone słoneczniki” to apel do wszystkich osób, które żyją w cyfrowym świecie. Uzależnienia od telefonów (fonoholizm), znieczulica czy internetowe znajomości to temat, który porusza dwójka reprezentantów Step Records.
Wyślij swój kawałek do 3. edycji Nowej Legendy, nawiń na żywo w Rapnews Studio
„Spalone słoneczniki” to część solowego albumu Intruza, pt. „Owoce grzechu”. We wspomnianym numerze gościnne pojawił się kompan z labelu – Vin Vinci. Produkcją bitu zajął się Pablo a video 032 Produkcje.
Premierę kolejnego legalnego krążka Opolanina zaplanowano na 24 czerwca. Znajdziemy tam przede wszystkim real talki czy storytellingi.
Nowa Legenda 3 – startuje nowy sezon
Wejdź na kanał Rap W Polsce, ponieważ tam odbędą się elimki nadchodzącej 3. edycji Nowej Legendy. Program ten organizowany jest przez rapnews. Wysyłasz nam swój kawałek, my go słuchamy, mówimy, kto przeszedł dalej a na końcu Ty wpadasz do Rapnews Studio i nawijasz na żywo.
fot. kadry z klipu