mat. pras.

Never too late / Nigdy nie jest za późno” to zapowiedź „Mixtape 7„, który premierę będzie miał już w październiku! Tym razem do współpracy Decks zaprosił O.S.T.R oraz Ras Kassa.

Po dostarczeniu fanom reedycji limitowano-kolekcjonerskiego „Mixtape 6” i wydaniu utworu Siedem, debiutanckiego numeru Dj Decksa dla labelu StoproRap, na którym pojawiła się czołówka polskiej sceny hip-hopowej, przyszedł czas na kolejny klip poznańskiego producenta.

„Never too late / Nigdy nie jest za późno” to pierwszy opublikowany kawałek, który zwiastuje najnowsze wydawnictwoSingiel jest wynikiem współpracy Ras Kassa, autora kultowego albumu „Soul On Ice” i O.S.T.R., jednego z najpopularniejszych raperów  w Polsce.

Mixtape vol. 7” będzie połączenie legendarnych amerykańskich raperów z polskimi artystami. Krążek ukaże się 9 października, czyli w dzień 44 urodzin Decksa. Cały projekt będzie nie lada gratką zarówno dla fanów złotej ery amerykańskiego rapu, jak i dla zwolenników rodzimej sceny.

Na albumie swoje siły zjednoczą: Ras Kass i O.S.T.R; Mr.Capone-E z Majorem SPZ i Kasią Tontor; Luniz z W.S.R.H; M.O.P i Killaz Group; Krazy Drayz (Das EFX) z PMD oraz JWP; The Beatnuts z Małachem i Rufuzem, Onyx z Polską Wersją; Kool G Rap z Paluchem oraz Śliwą; Mc Eiht z Kalim i Bonsonem, a także Przemek Ferguson i Gun Kara z Tha Alkaholiks.

Podoba Ci się singiel „Nigdy nie jest za późno”? To koniecznie sprawdź „SIEDEM” z udziałem Palucha, Słonia, DGE, Śliwy, Kaczora i Shelleriniego. Znajdziesz go na plejce „Uliczny rap” na Spotify kliknij ❤️, żeby dodać do ulubionych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ