fot. David Lachapelle

To utwór, który fani La Flame na pewno docenią. W numerze usłyszymy ciężki beat, niesamowity flow i genialne połączenie osobowości. Okładkę singla przygotował znany artysta – George Condo. Do „FRANCHISE” powstał klip wyreżyserowany przez samego Travisa i White Trash Tylera. Za lokacje posłużyła między innymi legendarna posiadłość Micheala Jordana w Chicago. Oczywiście zobaczymy w nim masę butów i sportowych samochodów.

Ze względu na współpracę Travisa Scotta przy soundtracku do kinowego hitu w reżyserii Christophera Nolana „Tenet”, nowy singiel miał swoją premierę w ponad 100 IMAXach w USA przed pokazami właśnie tego filmu. Do utworu powstała także specjalna limitowana seria kaset, płyt  i ubrań sygnowanych „FRANCHISE”.

O Travisie było ostatnio głośno ze względu na koncert zorganizowany w grze Fortnite i nowy singiel nagrany z Kid Cudi – „The Scotts”. To niesamowite ile udało mu się osiągnąć w ciągu tygodnia od tamtej premiery. Raper zmiótł z planszy wszystkich niedowiarków. Najpierw pobił rekord liczby uczestników podczas koncertu w grze Fortnite, w wydarzeniu brało udział 12 milionów osób! Od 24 kwietnia utwór „THE SCOTTS” został odtworzony ponad 450 milionów razy w Spotify, co przełożyło się na 1 miejsce w globalnym rankingu. Kolejne 220 milionów dołożyły cztery klipy do utworu w serwisie Youtube oraz nagranie z wydarzenia na oficjalnym kanale Fortnite. Bardzo dobrze został odebrany także jego ostatni singiel o nazwie „TKN” nagrany z Rosalią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ