fot. źródło: @travisscottlaflame

W piątek (21 sierpnia), były XXL Freshman 2013, wydał swój nowy utwór „The Plan” w połączeniu z filmem – „Tenet”. Wyprodukowany przez Ludwiga Göransson’a, WondaGurl’a i Scotta utwór, przedstawia rapera płynącego przez ambientowe akordy i dudniący bas.

To pierwsza piosenka, którą Travis Scott nagrał na potrzeby filmu. Znajdzie ona swoje miejsce na ścieżce dźwiękowej filmu „Tenet”, który zostanie wydany 3 września.

  • Nie mogę się doczekać, aż ujęcia z filmu Tenet zostaną opublikowane dziś wieczorem. Jestem podekscytowany jak małe dziecko. Kurła, ten film jest szalony. Musimy gdzieś to obejrzeć; jak najszybciej. – napisał Travis.

Dyrektor/szef Christopher’a Nolan’a, powiedział magazynowi GQ, że: „głos Travisa stał się ostatnim elementem całorocznej układanki„. Nowy singiel jest pierwszym utworem, który 28-letni raper wydał od czasu ogłoszenia swojego nadchodzącego albumu z Kid Cudi’im, na początku tego tygodnia.

Chociaż płycie nie nadano jeszcze daty wydania ani oficjalnego tytułu – sukces płyty jest bliski.

  • Czuję, że wiele się nauczyłem. – powiedział Travis w niedawnym wywiadzie dla GQ.
  • Myślę, że w następnym projekcie po prostu ucieleśnię całą wiedzę, którą zdobyłem i spróbuję nadać jej jak najlepszą formę.

Kilka miesięcy temu obaj raperzy wydali „The Scotts”, w ramach współpracy Travis’a Scott’a z grą – Fortnite. Wspólny wysiłek będzie również kontynuacją albumu nominowanego do nagrody Grammy z 2018 roku – Astroworld.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

Zobacz już teraz na YouTube:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ