Nizioł zapowiada drugi teledysk z „Banita Mixtape”!

Na początku marca br. Nizioł z Kaczym udali się do Stanów Zjednoczonych po to, aby zrealizować tam jeden z teledysków promujących projekt tego pierwszego – „Banita Mixtape”. W Nowym Jorku nakręcili obraz do utworu, pt. „Swojaki”, gdzie gościnnie dograł się reprezentant Infamous Mobb Deep – Big Twins! Taka muzyczna podróż, choć nie jest wyjątkiem na polskiej rap scenie, to na pewno ogromne wydarzenie.

Na klipie „Swojaki” będziemy mogli zobaczyć wiele ciekawych, a przede wszystkim legendarnych miejsc, jak Queens Bridge, znanych z klipów Mobb Deep. 

14 kwietnia do sieci trafił pierwszy klip zapowiadający album „Banita Mixtape: Nizioł + Goście”, stworzony do numeru „Banita Team”, gdzie gościnnie dograli się, m.in. Kaczy Proceder, Egon NON Koneksja czy ekipa Syndykat: sprawdź! Na dzień dzisiejszy liczy on już ponad pół miliona(!) wyświetleń w serwisie Youtube.

ODNOŚNIK DO PREORDERU ZNAJDZIECIE: TUTAJ!!!

 Ostatni okres dla Nizioła jest bardzo owocny. Jego dwa single: „Dziękuję”, „Jak nie my to kto”, promujące ostatni solowy album „Pretekst 2” pokryły się złotem (info!), natomiast rodzimy zespół – Syndykat, uzyskał status złota za płytę „Syndykator”, oraz dwie platyny za single „Warto żyć” i „Pan to nie ja” – info: tutaj! Zapowiedź klipu „Swojaki” (ft. Kaczy, Big Twins) – poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ