fot. @TrzebaPomagacSwoim

Trzy tygodnie temu, odbyła się ponowna premiera pierwszego singla zwiastującego nową solową płytę TPS-a, pt. „Hurt”. Dlaczego radomski raper musiał po raz drugi wrzucać ten sam utwór? Ze względu na to, że YouTube usunął teledysk, który według standardów serwisu, był niezgodny z jego polityką, m.in. przez nieodpowiednie ujęcia, a także tytuł „J****e narkotyki” (w kolejnej publikacji został zamieniony na „J.N.” – sprawdź!).

Najnowszy album składa się z 15 utworów (przedsprzedaż wciąż trwa na stronie sklepu internetowego ryzykostyl.pl), na których mają pojawić się znani przedstawiciele polskiej rap sceny oraz zawodnicy z podziemia jak, m.in. Daniel DYM KNF, ekipa ZDRPęku V.E.T.O PSF NS, czy Dack.

BAKAJOKO

W gronie gości, którzy wesprą TPS-a wokalnie, znalazł się również nowy członek wytwórni TiW MusicWiśnia Bakajoko. Reprezentant lubelskiej sceny, dał się poznać słuchaczom przez takie hity, jak: „THC” i „Witaj w moim mieście”. Obecnie skupia się nad solową płytą oraz dogrywa się na inne materiały. W tym, m.in. nową płytę „Tuptusia”.

Usłyszymy go w utworze, zatytułowanym „Ciężkie czasy (Dla palaczy)”: „To mój, mój lolek, mój lolek – krzywdy nikomu nie robi, kiedy płonie” – słyszymy w refrenie.

Już możemy obiecać, że singiel na pewno spodoba się wszystkim entuzjastom zielonego lekarstwa… Premiera odbędzie się już 23 kwietnia (najbliższy wtorek) na kanale YouTube: T.I.W Music.

23.04 TiW Music 🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜🔜

Opublikowany przez TPS Oficjalnego Profil Sobota, 20 kwietnia 2019