fot. kadr z klipu "Wielokrotnie karany"

Kilka dni temu, TPS świętował premierę swojej 6 solowej płyty (5 legalnej), zatytułowanej „Hurt”. Radomski raper wciąż promuje to wydawnictwo, publikując, m.in. najnowsze teledyski, czego przykładem jest „Moje logo” |sprawdź!|. Czy mimo tego, że jego uwaga skupia się jeszcze przy „Hurcie”, planuje kolejne muzyczne projekty?

W rozmowie z hhnigdystop.com, właściciel wytwórni TIW Music przyznał, że być może kiedyś nagra płytę ze swoim wieloletnim przyjacielem – Murzynem, z którym współtworzy skład ZDR: – Murzyn od zawsze dobrze naku*wiał. Znamy się bardzo długo – jeszcze z czasów nie rapowych. Tworzymy coś razem non stop, pewnie jakieś LP od naszego duetu w końcu wyjdzie. – zapewnił.

Ostatnio Murzyna mogliśmy usłyszeć na trzeciej płycie ZDR, pt. „Trzecia część”, która wyszła na światło dzienne pod koniec 2018 roku. Raper ma na swoim koncie jeden solowy krążek – „Hood’s diary” (2017). Czy album duetu: TPS x Murzyn – to kolejny krok w muzycznej karierze obu panów? O tym zapewne przekonamy się w najbliższych miesiącach.

Pierwsza złota płyta dla TPS-a! – przeczytaj newsa.

Poniżej jeden ze wspólnych utworów TPS-a i Murzyna: