fot. @ciociaewaaa_foto

Bo to hardcore, hardcore nie disco; Ciężko wyjebane mam, co podoba się pizdom! Bo to hardcore, hardcore nie disco; Wychowany na ulicy, z nią trzymam ponad wszystko” – słyszyły w refrenie jednego z utworów, który znajdzie się na którymś z dwóch nadchodzących projektów.

TPS po premierze kolejnego legalnego solowego albumu – „HURT”, nie złożył broni, a wręcz przeciwnie. Radomski raper jest obecnie w trakcie nagrywania aż dwóch płyt. Właściciel wytwórni TIW Music pracuje nad trzecim wspólnym projektem z Dackiem. Po „Ciszy przed burzą” i „Ciemności” – duet ten szykuje materiał na krążek, zatytułowany „Dzieci nadziei”. W międzyczasie powstaje pierwszy projekt dwóch reprezentantów ZDRTPS-a i Murzyna. Raperzy postanowili połączyć swoje siły i zrealizować płytę „Zbieracze banknotów”.

Szczegóły obu albumów – jak na razie – nie są jeszcze znane. Z informacji, które przekazał nam TPS wynika, że w najbliższych tygodniach zostaną udostępnione pierwsze single zwiastujące oba projekty. Poniżej 20-sekundowy urywek tego, co czeka nas już niebawem.

Jesteście gotowi na tak potężną dawkę rapu?

Hardcore nie discoCiężko wyjebane mam co podoba się pizdom!#tps #tiw #zdr #p1studio #tytuzmuzik #ajak

Opublikowany przez TPS Oficjalnego Profil Piątek, 6 września 2019