24 listopada, kolejny ważny dzień w muzycznej twórczości radomskiego rapera. TPS właśnie dziś rozpoczął promocję solowego albumu o nazwie „NA ŻYWO”. Krążek ten, którego premierę planuje na 14 stycznia, jest już jego ósmym solo.
„NA ŻYWO” to 19 kawałków z ciekawymi gośćmi. Warto podkreślić, że reprezentant ZdR zaprosił na ten materiał między innymi: Kukona, Peję czy Karę. Pełną tracklistę znajdziecie poniżej:
SPRAWDŹ TO: Kubańczyk też odpowiada Peji! [VIDEO]
Tracklista:
1 – Na skróty ( Intro )
2 – Działam solo
3 – Bagaż feat. Aurelia
4 – Na żywo feat. Kukon
5 – Hustle and flow
6 – Kogo to obchodzi feat. Nizioł
7 – Moje miejsce
8 – Dirty dancing
9 – #radomzawszerazem ( Skit )
10 – Co zrobić? feat. Ejkej
11 – Jak feat. Murzyn, Intruz
12 – Przesłuchanie
13 – Stygmaty feat. Peja
14 – Piszę i nagrywam
15 – Jest raźniej feat. Dack
16 – Jestem lepszy
17 – Rewiruję feat. Kara, Dudek P56, Wieszak
18 – Zasięg feat. Wiśnia Bakajoko
19 – Chleb i kawa
Ponadto, dostaliśmy pierwszy singiel z tego projektu. Jest to „Na skróty (Intro)”, do którego zrealizowano video oraz została uruchomiona sprzedaż preorderów. Więcej na stronie: preorder.pl/tps.
Co w tym tygodniu jeszcze w Rapnews Studio? Środa – debiut nowego programu DREJKUSJA z gośćmi Diho i Adim Nowakiem; Czwartek – LIVE z Vkie. Wszystko na żywo, na naszym kanale YouTube. Wejdź i zostaw kciuki w górę!
fot. @tps_oficjalny_profil_tiw